Sportowy przedszkolaczek

Jeśli chodzi o trzylatki, to stawiamy przede wszystkim na świetną zabawę, z opcją asysty rodzica. 🙂 Poprzez nieskomplikowane gry i zabawy, dzieci uczą się kontaktu z piłką, jej fizyki, ćwiczą ogólną sprawność ruchową, w tym np. skoczność, koordynację, gibkość czy równowagę. Twoje dziecko nie będzie się mogło doczekać kolejnych zajęć! Nad wszystkim czuwają profesjonalni instruktorzy, którzy dodatkowo posiadają odpowiednie przeszkolenie i kwalifikacje pedagogiczne.

 

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI

Nasza Akademia postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców przedszkolaków – w zakresie prowadzenia zajęć piłkarskich dla dzieci, przebywających w różnych placówkach oświatowych. Zdajemy sobie sprawę, że największą przeszkodą, aby zapewnić dzieciom aktywność ruchową w formie dodatkowych zajęć, są bariery logistyczne oraz ograniczenia związane z brakiem odpowiedniego zaplecza. Proponujemy zarówno dojazd do przedszkola i zorganizowanie zajęć na miejscu, jak i pomoc w przewozie/odwozie grupy na nasze obiekty. „Futbolowe lekcje” mają na celu zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i są przede wszystkim okazją do świetnej zabawy z piłką na świeżym powietrzu, w halach sportowych czy gimnastycznych salkach. Dla najmłodszego pokolenia jest to równie istotne, jak nauka pisania, czytania czy wpajania nawyków zdrowego odżywiania. Odrobina inwencji i kreatywności, w połączeniu ze świadomością potrzeb oraz możliwości maluchów, pozwalają zaadaptować niemal każdą przestrzeń do przeprowadzenia zajęć piłkarskich. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą z pedagogicznym przygotowaniem oraz certyfikowany sprzęt sportowy.

 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję